O nas

Witamy na stronie internetowej firmy Sasbud!

 

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, istniejącą na rynku już od ponad 15 lat. Od tego czasu z powodzeniem świadczymy usługi remontowo – budowlane w pełnym zakresie. Wszelkie budowy przeprowadzamy w sposób kompleksowy – od fundamentów, przez konstrukcję dachu, aż po roboty wykończeniowe.

 

Oprócz standardowych usług budowlanych związanych z budową domów i mieszkań, remontami mieszkań i wykończeniami wnętrz, specjalizujemy się w usługach brukarskich (układanie płytek i kostki wszelkiego rodzaju), wyburzaniu starych obiektów oraz usługach konserwacyjnych, takich jak odśnieżanie dachów.

 

Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w szczególności w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego i przylegającej do jego wschodniej granicy miejscowości Wtórek, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.

 

Od początku działalności firmy budowlanej Sasbud  naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, a tym samym satysfakcja Klientów. Dlatego też każde ze zleceń traktowane jest przez nas indywidualnie, a do wszystkich wykonywanych przez nas prac podchodzimy z jednakową uwagą, dokładając wszelkich starań, by efekt końcowy w stu procentach odpowiadał Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

 

W skład naszej kadry pracowniczej wchodzą tylko i wyłącznie wyspecjalizowani pracownicy budowlani, doskonale znający swój fach, dzięki dziesiątkom wykonanych zleceń. Lata doświadczenia miały konkretny wpływ na doskonalenie umiejętności praktycznych. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że powierzone nam zadania zostaną wykonane profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

 

Ponadto, poza profesjonalizmem oraz wieloma latami zdobywania doświadczenia i szlifowania umiejętności, cechuje nas solidność i ścisła terminowość, co pozwoliło nam na pomyślną realizację dziesiątek projektów i zbudowanie wysokiej renomy wśród Klientów.

 

Dodatkowo nasi pracownicy, z przyjemnością, odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz udzielą odpowiedzi z zakresu tematyki budowlano-remontowej, a także pomogą w doborze najlepszych materiałów i doradzą w kwestii rozwiązań najkorzystniejszych dla Państwa inwestycji.

 

Zapraszamy do współpracy!